Fit jest sexy!

Fit jest sexy!

Pierwsza książka Jacka Bilczyńskiego. Bestseller 2013 roku. Wydana nakładem Wydawnictwa PressFactory rozeszła się w ponad 70 tysiącach egzemplarzy. Praktyczny i atrakcyjny w swej zawartości i wyglądzie przewodnik po zdrowym stylu życia autorstwa najpopularniejszego dietetyka i trenera personalnego w Polsce.
Trzy praktyczne rozdziały: Kuchnia, Aktywność oraz FIT na co dzień zabiorą czytelnika w świat tajemnic i sekretów, jakie kryją w sobie posiłki, które towarzyszą nam każdego dnia oraz aktywność fizyczna, której celem i ukoronowaniem ma być atrakcyjna i smukła sylwetka. Książka przeznaczona tak dla kobiet, jak i mężczyzn, czytelnicy znajdą w niej mnóstwo ciekawostek i przydatnych w codziennym życiu porad.
– Książka przede wszystkim jest o stylu życia, obalamy w niej wiele mitów. Nie traktuje jedynie o treningu czy diecie. Położyliśmy bardzo duży nacisk na zwykle pomijane i niedoceniane tematy. Podpowiadamy m.in. jak pozbyć się nałogów, jak zadbać o kondycję włosów i skóry, poprawić odporność, wrócić do formy po świętach, czy jak pozbyć się kaca. Seks również nie umknął naszym rozważaniom. Innymi słowy, wszystko to, z czym spotykamy się w codziennym życiu. Chcemy pokazać, że FIT to nie tylko ciało, ale przede wszystkim codzienność – mówi Jacek Bilczyński, autor.

Kategorie:
Książki
Udostępnij: