Fit od kuchni

Fit od kuchni

To 2. książka Jacka Bilczyńskiego. Po ogromnym sukciesie FIT JEST SEXY!, która stała się bestsellerem na polskim rynku wydawnicznym, w 2014 roku ukazała się kolejna publikacja – FIT OD KUCHNI!
Na ponad 200 stronach, czytelnicy znajdą dziesiątki eksperckich artykułów, przepisów, porad i wskazówek jak zadbać o swoje żywienie, tak by było smaczne, zdrowe, pełnowartościowe i pomagało w utrzymaniu idealnej sylwetki. Książka skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn, którzy pragną świadomie zmienić swój styl życia i nauczyć się nawyków, które staną się fundamentem zdrowego stylu życia.
FIT OD KUCHNI nie jest książką o dietach, a kulinarnym przewodnikiem, który uczy jak wygodnie, zdrowo i dietetycznie zadbać o swoje życie „od kuchni”. To również jedna z nielicznych publikacji o charakterze multimedialnym.
Czytelnicy znajdą w niej wygodne odnośniki do materiałów wideo, które pozwolą w interaktywny sposób poszerzyć wiedzę i przeprowadzą czytelnika przez szereg dietetryczno-kulinarnych zagadnień. Bo zdrowy styl życia zaczyna się w kuchni…

 

Kategorie:
Książki
Udostępnij: