SZKOLENIA

Na przestrzeni ostatnich lat Jacek udzielił ponad 150 wykładów, w roli eksperta gościł na licznych sympozjach, konferencjach, eventach.

Prowadził również prelekcje dla studentów Uniwersytetu Jagielońskiego oraz AWF w Poznaniu.

 

Od 2015 roku Jacek tworzy własną platformę edukacyjną – organizuje cykliczne szkolenia dla trenerów, dietetyków i miłośników zdrowego stylu życia. 

Stworzył „Fit Akademię”, z którą odwiedził największe miasta w Polsce, omawiając zagadnienia związane z dietą i treningiem.

W ciągu 4 lat w jego seminariach wzięło udział ponad 4000 osób!

Najnowsze seminarium
Kompendium zdrowego stylu życia
Jak odnaleźć się w świecie fit?
odpowiedź na najczęściej zadawane pytania!
Sprawdź szczegóły i zapisz się!
„Zdrowa i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej u kobiet”
na SEMINARIUM dowiesz się
jak zaplanować proces redukcji tkanki
tłuszczowej u kobiet by był skuteczny,
trwały i zdrowy.
Sprawdź szczegóły i zapisz się!
„OD podstaw do pośladka”
Praktyczne warsztaty dla kobiet z kształtowania pośladków.
Sprawdź szczegóły i zapisz się!

Szanowni Państwo,

Od 25.05.2018r. obowiązywać zaczynają nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), w związku z tym informujemy Państwa, że Administratorem Pani/Pana danych jest Małgorzata Kędzierska Fit w Praktyce, ul. Królowej Jadwigi 13/27, 11-500 Giżycko.

Wszelkie informacje o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz obowiązkach Administratora wobec Państwa znajdują się w REGULAMINIE, który jest dostępny na stronie www.jacekbilczynski.pl/regulamin

W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji.